Pracovník ve výrobě - lakování letadel
International Aerospace Coatings Czech Republic a.s.
Mošnov, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

z. : 12.12.2018, a : 26.7.2021volné místo vhodné pro cizince, občany EU, zaměstnanecké kartyLakýrník / Přípravář (stavba lešení, maskování, odstranění starého nátěru, lakování.

 • Bez zkušeností - zaškolímeČeština nebo Ruština - mírně pokročilý NEBO angličtina - mírně pokročilýMožnost kariérního postupuDenní a noční směny (10,5 h včetně přestávek) v režimu 6 - 3 - 6 - 3 .
 • 6 dní v práci denní, 3 dny volno, 6 dní v práci denní - 3 dny volno - 6 dní v práci noční - 3 dny volno - 6 dní v práci noční - .
 • Pracovní poměr na dobu určitou (po dobu jednoho roku) poté doba neurčitáHrubá měsíční mzda uvedena bez příplatků (noc / víkend / svátek / prostředí) a bonusu.
 • Stravenky bez doplatku, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, docházkový bonusInfo. e-mail : pavla.labudova iac.aero.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost