Obchodní zástupci
DANAROSO s.r.o.
Praha-Klánovice, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Praha Kontakt : Evgenie Khotianovskaia, e-mail : khotianovskaia gmail.com UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : DANAROSO s.r.o.

je vyspělá společnost mající moderní IT technologii Hledáme zkušeného obchodního zástupce pro zastupovaní společnosti na východním trhu, komunikace s klienty, časté pracovní cesty (Zkrácený pracovní úvazek 20 - 30 hod.

týdně) Požadujeme : - aktivní znalost anglického jazyka, ruského - práce na počítače, znalosti IT - Network setup / administration (Firewalls, routers etc.

VoIP - setup / configuration / administration, WordPress, MS Office (Standart package + Visio) - orientaci na výsledek, týmového ducha, optimismus a energii Pracovní náplň.

 • zpracování seznamu průvodní dokumentace včetně certifikátů - Kontrola průvodní dokumentace - Technická jednání se zákazníkem -
 • Sledování výroby s ohledem na termín dodání - samostatnost, organizační schopnosti, příjemné vstupování při komunikaci se zákazníky.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost