OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU
Ammann Czech Republic a.s.
Nové Město nad Metují, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz - pracovní doba 37,5 hodiny týdně. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

 • Jaké budou Vaše úkoly : ošetřování a údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů a provádění jednoduchých opravářských prací;
 • čtení a použití technických podkladů; sestavení nástrojů a materiálů pro pracovní proces; příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje;
 • kontrola nástrojů a nastavení a seřízení stroje pomocí příslušných obsluhovacích prvků; odzkoušení vyrobených předmětů za použití různých měřících a zkušebních přístrojů.

  Co od Vás zaměstnavatel očekává : vyučení v oboru obráběč kovů nebo příbuzných oborech, čtení technické dokumentace, zkušenost s prací na obráběcích strojích, spolehlivost a samostatnost.

  Za dobře odvedenou práci zaměstnavatel nabízí : zaměstnání v silné firmě s tradicí, zaškolení při nástupu do zaměstnání, příjemné pracovní prostředí a fajn kolektiv.

 • Zaměstnanecké výhody : příspěvek na dojíždění; penzijní spoření; příspěvky na sport, kulturu, fitness, zdraví a dovolenou formou kafeterie;
 • dotované stravování v sídle zaměstnavatele; zvýhodněné volání; systém firemního vzdělávání a odborného rozvoje; 5 týdnů dovolené.

  Kontakt - paní Nikol Chaloupková, tel. : 491 476 726, 778 765 992 (v době od 08 : 00 hod. do 17 : 00 hod.), e-mail : nikol.

  chaloupkova ammann.com (pro zaslání životopisu).

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost