Ekonom-rozpočtář
Školní jídelna, Praha 10, Vršovická 68/1429, příspěvková organizace
Praha-Vršovice, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

Kontakt telefonicky nebo emailem. Náplň práce : sledování a čerpání finančních prostředků, kotrnola hospodaření dle rozpočtu, navrhování a projednávání rozpočtových změn, vedení ekonomické agendy, sestavování rozpočtu organizace.

Požadavky : zkušenosti v kontrole rozpočtu, znalost rozpočtového programu a rozpočtových pravidel. zkušenost s veřejnou zprávou příspěvkové organizace, samostatnost, svědomitost, zodpovědnost, loajálnost, flexibilita.

Dobré organiazční a komunikační schopnosti, prokročilá uživatelská znalost práce na PC. Zaměstnanecké výhody : Nabízíme zajímavou práci v zázemá stabilní organizace, jistý plat dle platových tabulek, osobní příplatek odvíjející se od kvality odváděné práce a výkonnosti, mimořádné odměny, možnost dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, osmihodinová pracovní doba Po-

Pá, příspěvek na stravování a další benefity.

Step 2
Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost