IT Data Privacy Analyst
Honeywell, spol. s r.o.
Brno, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Kontakt e-mailemPopis : Na této klíčové pozici budete spolu s naším kreativním a rychle rostoucím týmem spravovat oblast Data Privacy, tj.

dosahování souladu s předpisy v oblasti ochrany osobních údajů. Budete podporovat procesy posuzování dopadů na soukromí (PIA) a datová práva (DSR) z procesního a technologického hlediska.

Stanete se expertem na ochranu osobních údajů a vaším úkolem bude navrhování a dodržování opatření a technických řešení, díky kterým dojde ke zlepšení ochrany osobních údajů na počátku všech nových projektů, produktů a iniciativ.

Budete využívat technické znalosti a přehled o vývoji, trendech a osvědčených postupech týkajících se ochrany osobních údajů.

Kromě toho budete vyvíjet a publikovat metriky a řídicí panely pro sledování a zpracování procesů ochrany osobních údajů.

Vaším úkolem bude spolupracovat s IT, právními a regulačními členy týmu, aby bylo zajištěno dodržování místních a mezinárodních předpisů o ochraně osobních údajů.

Budete vytvářet a spravovat procesní a nástrojová vylepšení pro PIA a DSR, navazovat pozitivní vztahy s interními partnery a provádět analýzy a vyhodnocení splnění požadavků týkajících se správy dat, mapování, maskování, archivace a šifrování.

Následující schopnosti a dovednosti jsou u uchazečů vítány : o Bakalářský titul v oboru Informatika, podniková ekonomika, informační technologie nebo jiné relevantní oblasti.

o Minimálně 2 roky zkušeností z oblasti dodržování bezpečnosti, auditů, soukromí dat, řízení IT projektů nebo šifrování dat / maskování / tokenizace.

o Skutečná vášeň pro ochranu osobních údajůo Zkušenost s řešeními a technologiemi pro ochranu dat, včetně - prevence ztráty dat (DLP), maskování dat / tokenizace, správy digitálních práv, klasifikace dat, zjišťování dat, šifrování dat a ochrany dat založených na clouduo Zkušenosti související s následujícími oblastmi : hodnocení rizik, vývoj politiky v oblasti bezpečnosti a ochrany soukromí, ochrana údajů nebo bezpečnostní strategie, obecné IT, ochrana osobních údajů a vývoj bezpečnostních kontrol, připravenost na dodržování předpisů (tj.

GDPR, NYDFS, PCI, GAPP, SOX, HIPPA, GLBA) nebo technické bezpečnostní architektury.o Pochopení vládních a organizačních předpisů včetně GDPR, Data Privacy, NIST, CUI, ISOo Schopnost identifikovat mezery v implementacio Schopnost ovlivnit vedení a další partnery na různých úrovních organizace, aby zlepšovali ochranu osobních údajůo Schonost pracovat samostatně v dynamickém prostředí, dodrčování termínů" CIPP, CISA Schopnost rychlého a energického řešení problémůSouhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost