LÉKAŘ/KA
Léčebné lázně Jáchymov a. s.
Jáchymov, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace
 • Kontakt : Gollová Marta, tel. : 353 831 321, e-mail : gollova laznejachymov.czPožadujeme : VŠ vzdělání lékařského směru, lékař bez atestaceZpůsobilost k výkonu povolání lékaře podle zákona č.
 • 95 / 2004 Sb.zdravotní, občanskou a morální bezúhonnostNabízíme : zajímavou a tvůrčí práci ve společnosti s dlouholetou tradicíčinnost lékaře na dohodu o pracovní činnostiodměna ve výši 600 Kč / klient, 1 klient vstupní a výstupní kontrola, 45 min, průběžná a výstupní kontrola, minimálně 15 000 Kč / měsíčněmoderně vybavené pracovištězaměstnanecké výhody a benefityProsíme o zaslání motivačního dopisu, profesního životopisu, přehledu dosavadní praxe a kopie dokladů o dosaženém vzdělání na adresu : Léčebné lázně Jáchymov a.

  s., T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov nebo na e-mail : nabor laznejachymov.cz.Informace Vám poskytne personalistka Eva Kuchařová na telefonu 702 153 251. .

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost