SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE, specialista/ka pro seniory
MCU KOLOSEUM, o.p.s.
Liberec, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

MCU Koloseum, o.p.s., hledá sociální pracovnici / pracovníka pro středisko osobní asistence - pracoviště Liberec. Požadujeme : -

pečlivost, spolehlivost, dochvilnost, zodpovědnost, pracovitost, učit se novým věcem, samostatnost - trestní bezúhonnost -

zdravotní způsobilost - ochotu a nadšení pro práci s cílovou skupinou (děti od 3 let, OZP, senioři). Požadujeme potřebné vzdělání dle Zákona o sociálních službách č.

108 / 2006 Sb., tedy minimálně vyšší odborné nebo bakalářské vzdělání v oboru sociální nebo sociálně-právní, nejlépe s praxí a dobrou orientací v legislativě v sociální oblasti, tak i dobré znalosti na PC (MS Office, Outlook).

Nabízíme : - příspěvek na kupon MHD / IDOL - služební telefon - vnitřní proškolení - zajištění dalšího odborného vzdělávání -

stravování v jídelně MCU KOLOSEUM, o.p.s. za zaměstnaneckou cenu - menší přátelský kolektiv. Pracovní doba od pondělí do pátku v rozmezí od 7 : 30 do 16 : 00 hod.

případě Vašeho zájmu nás kontaktujte telefonicky v Po -Pá 8-18 hod. pro sjednání termínu schůzky. E-mailem zasílejte strukturované životopisy s průvodním motivačním dopisem.

Nástup možný od 1. 9. 2018 nebo dle dohody. Možnost následné prodloužení smlouvy, popř. další individuální specifika dle osobní dohody (např. začátek prac. doby, )

Step 2
Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost