Sociální pracovník
Domov U Anežky, poskytovatel sociálních služeb
Benátky nad Jizerou, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Prvotní kontakt : tel. : 733 736 490, e-mail : personalni domovuanezky.czPožadujeme : VŠ v bakalářském nebo magisterském programu sociálního zaměření, vyšší odborné vzdělání zaměřené na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost.

Praxe a znalost standardů kvality sociálních služeb výhodou, zájem o práci se seniory, výborné komunikační schopnosti, práce s PC (Word, Excel, internet), bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme : stabilní zázemí, příjemné pracovní prostředí, velmi dobrý pracovní kolektiv, osobní ohodnocení po zapracování, mimořádné odměny, příspěvky z FKSP na : stravování, penzijní nebo životní připojištění, kulturní a společenské akce, pobytové zájezdy apd.

podporujeme další vzdělávání a osobní rozvoj, na vzdělávání finančně přispíváme. Platové ohodnocení dle Nařízení vlády 341 / 2017 Sb.

platném znění.Nástup možný od1.6.2022, po dohodě i dříve.Strukturovaný životopis spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte na e-mailovou adresu : personalni domovuanezky.

cz.Bližší informace na telefonu 733 736 490. -stravování, příspěvky z FKSP, mimořádné odměny, vzdělávání

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost