učitel/ka matematiky
Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborná škola EKONOM, o.p.s., Litoměřice, Palackého 730/1
Litoměřice
před 5 dny
source : Hitprace

Požadujeme : 1) vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřených na přípravu učitelů pro střední školy, nebo 2) odborné vysokoškolské vzdělání, které odpovídá charakteru vyučovaných odborných předmětů pro střední školy a zároveň vzdělání v programu celoživotního vzdělávání uskutečňované vysokou školou a zaměřené na přípravu učitelů střední školy nebo druhého stupně základní školy, nebo studium pedagogiky podle 22 zákona o pedagogických pracovnících.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru, splnění předpokladů pro výkon činnosti ped. pracovníka 3 a odborná kvalifikace dle 7 Zákona č.

563 / 2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, včetně poslední změny zákonem č. 197 / 2014 Sb., s účinností od 1.

1. 2015. Podmínky 7 jsou splněny, pokud uchazeč zahájil studium vedoucí k získání odborné kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost nejpozději do 31.

12. 2014. 3) lze zaměstnat i studenta posledního ročníku pedagogiky v daném oboruPřátelské prostředí, individuální přístup k zaměstnancům, odměny dle výkonu pracovníka, školení.

Způsob kontaktování zaměstnavatele : e-mailem, telefonicky od 8.00h. do 16.00h., osobně.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost