OBCHODNÍK – AUTOMATIZACE
AC Jobs
Jihočeský kraj
před 7 dny

Jste zkušený obchodník a orientujete se v oblasti automatizace a řídicích systémů? Máte vzdělání v oboru elektro a domluvíte se anglicky?

Chcete se stát součástí významné a inovativní společnosti? Pokud ano, reagujte na pracovní pozici OBCHODNÍK AUTOMATIZACE ještě dnes! Významná a dynamická společnost hledá kandidáty na pracovní pozici : OBCHODNÍK AUTOMATIZACE (40 - 55 000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Péče o stávající zákazníky
  • Podpora technických řešení u zákazníků
  • Akvizice nových zákazníků
  • Tvorba cenových nabídek
  • Spolupráce na realizaci projektů
  • Prodej automatizačních prvků
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ elektrotechnického směru
  • Zkušenosti s vedením obchodních jednání
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalosti v oblasti řídicích systémů a automatizace
  • Zodpovědnost a samostatnost
  • Co nabízíme?

  • Práci ve společnosti se stabilním zázemím
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Automobil k soukromým účelům
  • Notebook i mobilní telefon
  • Požádat