Odborný pojišťovací poradce, poradkyně - přepážkoví pracovníci
UNIQA pojišťovna, a.s.
Vsetín, Valašské Meziříčí
před 1 dnem
source : Hitprace

ODBORNÝ POJIŠŤOVACÍ PORADCE, PORADKYNĚ - PŘEPÁŽKOVÍ PRACOVNÍCINástup možný ihned.POŽADUJEME : komunikativní dovednosti, efektivní plánování své práce a času, vytrvalost a schopnost učit se novým věcem, min.

SŠ vzdělání s maturitou, uživatelská znalost práce na PC, časová flexibilita.NABÍZÍME : přidělení skupiny stávajících klientů do péče, nadstandartní příjmy a finanční podpora v prvních 3 letech, propracovaný systém odborného a obchodního vzdělání, denní podpora manažera - jak hledat a kontaktovat klienty, jak vést obchodní jednání a dosahovat kvalit profesionálního poradce, jak stabilizovat a rozšiřovat kmen vlastních klientů, uznání okolí a kvalitní zázemí prestižní mezinárodní společnosti, bohatý benefitní systém, zájezdy a jiné ceny pro výherce našich soutěží.

Fixní plat + provize, propracovaný a bezplatný systém školení.PRVNÍ KONTAKT : Životopisy zasílejte e-mailem : norbert.michalek uniqa.

cz , telefonicky na čísle 605 285 338. ov. 16.10.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost