Lakýrník Tatra (A7405)
HOFMANN WIZARD s.r.o.
Kopřivnice, CZE
před 5 dny
source : JenPrace.cz

Pro největšího českého výrobce nákladních automobilů hledáme lakýrníky / lakýrníce za lákavých mzdových podmínek. Podle praxe jsou nad rámec uvedených informací velice dobře ohodnoceny.

Náplň práce :

Příprava automobilových dílů pro lakování (čištění, odmašťování, broušení, tmelení)

Stříkání nebo natírání barvou, lakování vozidel pomocí pistole, obsluha lakovací linky

Míchání barev, opravy chyb na karosérii

POŽADAVKY

Vyučení v oboru lakýrník

Praxe v oboru velkou výhodou

Výkonnost a aktivní přístup

Práci ve vícesměnném provozu

NABÍZÍME

Lákavé mzdové ohodnocení

Širokou škálu příplatků a odměn

Příspěvek na závodní stravování

25 dní dovolené

Kvalitní zaškolení pracovišti

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.