Senior Project Manager
AITOM Digital
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Popis pozice

Povedeš projekty stavby webů a webových aplikací. Tvým úkolem je převzít klienta od Account Managera a dovést ho k webu, který mu bude plnit cíle.

Co budeš dělat?* Vést projekty webů a webových aplikací. Mít pod dozorem úpravy na stávajících projektech.* Vybírat správné technologické řešení pro nové projekty.

 • S Account Managery naceňovat projekty, které si po podpisu převezmeš a dotáhneš je tak, aby plnily cíle (tým našeho marketingu pak naváže se svou prací* Plánovat kapacity našeho DEVu (UI, UX, FE, BE) a sladit se s projektovými manažery DEVu i marketingu.
 • Mít možnost zasáhnout do procesů, postupů a směrnic DEVu.* Mít otevřené nebe nad sebou. S výsledky ti poroste mzda, kompetence a může se stát, že z tebe bude i partner firmy.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost