Brusič tvarových ploch
EUTECH akciová společnost
Šternberk, CZ
před 8 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro EUTECH akciová společnost .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Nádražní 1617 / 1, Šternberk 1 (Šternberk), 78501
  • Přidáno : 31.7.2018
  • Brusiči nástrojů a kovů :

    Pracoviště : Nádražní č.p. 1617 / 1, Šternberk. Nástup možný ihned.

    Náplň práce : podílení se na výrobě dílů pro zahraniční zákazníky a letecký průmysl; broušení rovinných ploch; broušení úkosů, rádius.

  • Požadujeme : výborná orientace ve výkresové dokumentaci; praxe v nástrojárně vítána; praxe v broušení na plocho min. 2 roky;
  • správné zacházení s měřidly.

    Nabízíme : pět týdnů dovolené, stabilní pracovní uplatnění v prosperující společnosti, dotované podnikové stravování, příspěvek na Vánoce a letní dovolenou, smlouva na dobu neurčitou, výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, odměna za doporučení nového zaměstnance, firemní akce, 10.000 Kč náborový příspěvek.

    Pracovní doba : 6 : 00 - 14 : 30 hod.

    První kontakt POUZE mailem nebo telefonicky od 6 : 00 do 14 : 30 hod.

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)