MONTÉR VEDENÍ
AC Jobs
Středočeský kraj
před 3 dny

Máte zkušenosti s elektromontáží a baví Vás práce v terénu? Máte platnou vyhlášku a hledáte nové pracovní příležitosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Stabilní česká společnost, zabývající se výrobou a montáží komponentů vysokého napětí, hledá kolegy na pozici : MONTÉR VEDENÍ (25 - 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Montážní práce rozvodů, osvětlení, práce na trakčním vedení
  • Montáž kabelů NN a VN
  • Montážní práce v rámci celé ČR
  • 9 dní na cestách a následně 5 dní volna
  • Co požadujeme?

  • Vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Vyhlášku 50 / 78 Sb., případně vyhl. 100 / 95 Sb.
  • Ochotu cestovat v rámci ČR
  • Samostatnost, fyzickou zdatnost a flexibilitu
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční a měsíční odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a zdravotní připojištění
  • Místo výkonu : Praha a celá ČR
  • Požádat