Operátor/ka CNC ohraňovacího lisu
CNC METAL s.r.o.
Ostrava
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Suderova 2037 / 26, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9Kontakt e-mailem info cncmetal.cz, životopisy budou zpracovány pro účely výběrového řízení.

CNC METAL s.r.o. je ryze česká,dynamicky se rozvíjejíci společnost s dlouholetou tradicí v oblasti komplexního zpracování plechů pomocí nejmodernějších CNC technologií.

Vyrábíme komponenty a technol.svařence pro kolejová vozidla / vlaky,tramvaje,metro / ,vybavení skladů,logistických a datových center,opláštění strojů,elektrorozvaděče.

Disponujeme vlastním konstrukčním oddělením,strojním vybavením firmy TRUMPF,jsme certifikováni dle ČSN EN ISO 9001,proces svařování probíhá v souladu s požadavky normy ČSN EN ISO 3834-2 : 2006,ČSN EN 15085-2 : 2008, v úrovni CL 2.

Jsme držitelé Osvědčení o způsobilosti dodavatele Českých drah a Oprávnění pro svařování drážních vozidel Slovenských železnic.

Naplň : -tvorba programů pro ohyb,nastavení stroje -ohraňování plechových dílců a manipulace s materiálem -samokontrola vyrobených dílů -provádění případných korektur programu v případě nesouladu -manipulace s díly po ohybu -základní údržba stroje -dodržování BOZP a pořádku na pracovišti Požadujeme : -základní orientace v technické dokumentaci -dodržování pracovních postupů -práce s měřidly -manuální zručnost a spolehlivost -min.

odborné vzdělání bez maturity strojírenského směru -možnost zaškolení -samostatnost,zodpovědnost,pečlivost,ochota učit se Nabízíme : - práci na HPP přímo u zaměstnavatele -nástup dle dohody -zázemí a stabilita prosperující české společnosti -jistota pravidelného výdělku -velmi moderní a čisté pracovní prostředí,nové technologie -nástupní mzdu zohledňující znalosti a praxe v oboru -odměnu za plnou pracovní docházku -stravenky -bonusy / prémie

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost