Lakýrníci
Doosan Bobcat EMEA s.r.o.
Dobříš
před 11 hodinami
source : Hitprace

Pozice : lakýrníciOCCo u nás budete dělat?Jako lakýrník u nás budete aplikovat povrchové úpravy na dílech kompaktních nakladačů a bagrů značky Bobcat.

Pozice obnáší především tyto činnosti : - příprava povrchů (odmašťování)- lakování (práškovou metodou)- broušení apod.Pozice lakýrníka je spojena s třísměnným provozem (ranní, odpolední, noční).

Na všechny směny Vás v případě zájmu zdarma dopraví náš svozový autobus.Co od Vás požadujeme?- samostatnost, vysokou spolehlivost, časovou flexibilitu (třísměnný provoz)- zkušenosti se stříkáním velkých ploch výhodou- čtení technické dokumentace výhodouNástup možný ihned.

Mzda : 21 000,- až 25 000,- KčKontakt : Tardovský Pavel, tel. : 722 465 658 po - pá od 9 : 00 - 14 : 00 hod., e-mail : pavel.

tardovsky doosan.comMísto výkonu práce : Doosan Bobcat EMEA s.r.o., U Kodetky č.p. 1810, Dobříš

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost