Project Executive
Millward Brown Czech Republic, s.r.o.
Praha
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Klimentská č.p. 1207 / 10, Nové Město, 110 00 Praha 1Kontaktní osoby : Miková Zuzana, e-mail : zuzana.

mikova millwardbrown.comPožadujeme : Výborná znalost Anglického jazyka (na úrovni C1), znalost dalších jazyků výhodou.Zkušenosti s řízením projektů výhodou.

Schopnost dodržovat termíny. Vynikající komunikační dovednosti. Velmi dobrá znalost Microsoft Office (Excel, Word a PowerPoint)Náplň práce : Zodpovědnost za bezproblémový průběh výzkumného projektu.

Zajištění dodání výsledků v požadovaném termínu. Kontrola dodržování nákladů na projekt. Zaměstnanecké výhody : stravenky, flexibilní pracovní doba, notebook, moblíní telefon, firemní akce, občerstvení na pracovišti 97 a

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost