Všeobecná zdravotní sestra
Senioři Komárov s.r.o.
Komárov, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Chcete pracovat v moderním, útulném a čistém prostředí, mít skvělý kolektiv, podporu nadřízených a klid na práci? Tak pojďte pracovat k nám.

Hledáme hodnou a šikovnou kolegyni, která s námi bude táhnout za jeden provaz. Absolventy zaučíme, studujícím a maminkám vyjdeme vstříc se službami.

Zkrácený úvazek není problém. Jediné, co musíte mít, je vzdělání VŠEOBECNÉ SESTRY a čistý trestní rejstřík, zbytek vás naučí trpělivé kolegyně a kolegové.

Budete pracovat na směny ve 12hodinových službách a samozřejmostí je smlouva na dobu neurčitou. Za svou práci dostanete nadstandardní mzdu, 25 % navíc za víkendové služby, 100 % za svátky a 20 % za noční.

Čekají na vás také zajímavé benefity. Své životopisy zasílejte POUZE na email kariera dskomarov.cz. V případě dotazů se můžete obrátit na vrchní sestru : Bc. Yveta Žižková, 739 715 109.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost