PODNIKOVÝ PRÁVNÍCI - Kontakt: e-mailem.
OPTAGLIO a.s.
Lochovice, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Náplň práce : příprava podkladů pro advokáty zastupující společnost u soudů, účast u soudů, příprava a kontrola obchodní smlouvy před jejím podpisem, sepisování návrhů smluv, právních podání a žalob, zpracování právních rozborů a stanovisek.

Požadujeme : prokazatelné znalosti právních předpisů ČR, uplatňování předpisů při řešení sporů soudních a mimosoudních, schopnost stavět logickou argumentaci a podkládat ji příslušnými právními předpisy pro zajištění požadovaných výstupů, schopnost rychle se orientovat v různých právních problematikách, se kterými se firmy setkávají včetně dotačních projektů, daňového řádu a podobně, logické myšlení a jasné vyjadřování, pozice vhodná i pro čerstvé absolventy VŠ.

Vhodné i pro osoby zdravotně postižené. Nabízíme : pravidelnou finanční odměnu, stravenky, Shuttle bus zdarma, 25 dní dovolené, stravenky. Kontakt : e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost