Instruktor/ka a administrátor/ka sportovních aktivit
CITY SPORTS s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracoviště : Ostrava + lyžařská střediska v zimní sezoně a beach areály v letní sezoněKontakt e-mailem : pavel.trcala citysports.

czPožadujeme : - Anglický jazyk výhodou- Polský jazyk výhodou- ŘP sk. B výhodou- Práce na PC samozřejmostí- Zkušenost s lyžováním a snowboardingem výhodou - Průkaz instruktora lyžování nevyžadujemeFirma CITY SPORTS s.

r.o. poskytuje sportovní vyžití pro obyvatele měst. Služba CITY SKI je největším poskytovatelem jednodenních lyžařských zájezdů v České republice.

Jakožto lyžařští patrioti směřujeme naše jednodenní zájezdy předně na naše moravské a české hory. V letním období organizujeme zájezdy na vodní lyžování a wakeboarding.

Pro plánovanou expanzi hledáme několik nových spolupracovníků pro administrativu a organizaci našich zájezdů. Našimi klienty jsou sportovci od školních lavic, přes veřejnost, po skupiny v důchodovém věku.

Nabízíme velmi dostupné lyžování na sněhu i na vodě těm, kteří by si ho jinak nemohli dovolit, nebo by se na hory nemohli dostat, nebo upřednostňují komfort a cenové výhody našich bezkonkurenčních balíčků.

Více informací naleznete na : www.cityski.czNaše firma je také provozovatelem vleků pro vodní lyžování. Více informací naleznete na : www.

citywake.czV letním období pořádáme zájezdy na vodní lyžování a také provozujeme areál pro beach volejbal a také organizujeme beach volejbalové a beach tenisové turnaje a soustředění.

Více informací naleznete na : www.citybeach.czFirma CITY SPORTS s.r.o. je také organizátorem sportovních akcí a závodů pro veřejnost.

Více informací na : www.citysports.czIdeální kandidátka nebo kandidát : Středoškolské nebo vysokoškolské ideálně v oborech cestovní ruch, rekreologie, tělesná výchova, jazyky, administrativa, obchod, účetnictví, podnikové hospodářství, hotelové služby.

Vysokoškolské vzdělání není podmínkou, ale upřednostňujeme kandidáty s maturitou. Chápeme, že je obtížné získat praxi, a proto dáváme šanci i absolventům bez praxe.

Kladný vztah ke sportům zejména lyžování, snowboarding, beach volejbal, beach tenis, surfování, wakeboarding, příjemné vystupování a důraz na spokojenost klientů, vlídnost ve vztahu k dětem i důchodcům.

Energická osobnost s pozitivním naladěním i při stresu, kreativita a nadšení učit se nové pracovní postupy.Kandidátka nebo kandidát získá : Dovednosti v oblasti cestovního ruchu a sportovních aktivit, zkušenosti v oblasti marketingu, administrativy, vnitrofiremní organizace, možnost pracovat přímo s lidmi v atraktivním oboru, možnost naučit se samostatnému obchodnímu jednání a reprezentaci, prostor pro kreativitu a realizaci vlastních nápadů a myšlenek, možnost návštěvy sportovních areálů v ČR i zahraničí.

Výběr kandidátůAkceptujeme kandidáty i s trvalým bydlištěm mimo Ostravu, avšak během lyžařské sezony požadujeme, aby pracovníci byli schopni minimálně tři dny v týdnu pracovat z Ostravy.

Cestovné z místa bydliště do Ostravy nehradíme. Žádáme kandidáty, aby se přihlašovali přímo v našem přihlašovacím formuláři pro nové kandidáty na našich webových stránkách : www.citysports.cz / job

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost