Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních
EGK, s.r.o.
Praha hl.m., Praha
před 17 hodinami
source : Hitprace
 • Jedná se o práci ve zdravotnickém zařízení která obnáší úklid ambulančních čekáren, recepce, chodeb, pokojů, sociálního zařízení, operačních sálů a to především v nočních hodinách práce v nepřetržitém provoze včetně víkendů, svátků a pod.
 • jedná se o infekční prostředí. práce zahrnuje manipulaci s použitým pacietským prádlem , mandlování praní žehlení a manipulace s použitým zdravotnickým materiálem.

  pracovník odpovídá za správné třídění komunálního a infekčního odpadu k čemuž bude proškolen. požadujeme spolehlivost , flexibilitu, zodpovědnost a loajálnost k firmě.

  Nutný čistý trestní rejstřík , dobrý zdravotní stav, možnost infekce jedná se infekční prostředí Ke mzdě příplatky na směnnost

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost