Head of research and development department (Vedoucí oddělení výzkumu a vývoje)
Machine Learning Lab s.r.o.
Praha-Nusle, CZ
před 15 dny
source : Easy-prace.cz

MVP : Štětkova č.p. 1638 / 18, Nusle Kontakt : Karolína Putnová, e-mail : machine-learning-lab.hrp.cz tmf-group.com Požadujeme : Vysokoškolské vzdělání v technické oblasti (preferujeme magisterský titul), plynně angličtina a ruština.

preferujeme kandidáta s 6 a více lety zkušeností na obdobné pozici, Preferované znalosti a zkušenosti : Zkušenost s odhadováním IT rizik a bezpečnosti, zkušenost s revizí IT bezpečnosti a testováním IT infrastruktury a aplikací, Znalost vývoje softwaru, znalost legislativy týkající se standardů IT bezpečnosti, zkušený uživatel bezpečnostních softwarů aplikací (onapsis, erpscan, etc) znalost trhu it softwaru, znalost softwaru ochrany dat, zkušenost s ERP aplikacemi (1C, SAP, Oracle) Náplň práce : Vedení týmu odborníků, plánování vývoje produktů,jednání s potenciálními klienty

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost