Obchodně - administrativní pozice
Generali Pojišťovna a.s.
Chomutov
před 4 dny
source : Hitprace

případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email : pavel.podany generali.comnebo volat na tel.č. : 724 619 528 v době PO - PA od 9,00 - 17,00 hod.

a domluvit pohovorMísto výkonu práce - Generali Pojišťovna a.s., Ruská č.p. 79 / 14, 430 01 Chomutov 1Náplň práce : - Komunikace se svěřeným portfoliem klientů- Řešení škodních událostí- Sebevzdělávání formou školení nebo one to one sdílení zkušeností s manažery- Úzká spolupráce s kolegy v dané oblastiPožadujeme : - Komunikativnost tzn.

Nebát se mluvit s lidmi ani se nebát jim zavolat- Orientovanost na výsledek (a umět nám vysvětlit, co se pod tím skrývá)- Samostatnost a zodpovědnost - budete pracovat s penězi druhýchNabízíme : - Nadprůměrné finanční ohodnocení - Zajímavé benefity - firemní akce, zájezdy, příspěvky na produkty- Podpora lidí co začali od nuly a nejsou teoretici

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost