Řidiči (skladníci)
EVROPSKÉ VODY s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Michelská 3 / 9, Praha 4Způsob prvního kontaktu : Telefonicky na číslo 778 041 730, nebo e-mailem na adresu golik milujivodu.

czKontaktní osoba : pan Golik StanislavUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Náplň práce : rozvoz zboží, produktů, barelů, obalů, pravidelná sanitace vydejníků, řízení svěřeného vozidla (nepřerývána doba řízení nepřesáhne 4 hodiny), ošetřování a kontrola vozidla, objednání větší opravy v servisu, účast při nakládání a vykládání nákladu, v osobní hromadné dopravě odbavování cestujících, vedení evidence o jízdách, spotřebovaném palivu, přepraveném nákladu, vedení, kontrola stavu skladu, předem hlásit nutnost objednání vody u dodavatele, na vyžádání objednatele plnit drobné úkoly.

Požadavky : výpis RT, schopnost samostatné i týmové práce, komunikativnost, pečlivost, loajálnost, odolnost vůči stresu, logické myšlení.

Odborná praxe minimálně 2 roky. Nástupní plat od 18 000Kč, po adaptaci odpovídající navýšení. V případě zájmu a za předpokladu splnění uvedených požadavků, zasílejte své žádosti s uvedením dané pozice a své životopisy na e-mail : golik milujivodu.

cz. Uchazeči splňující požadavky budou telefonicky případně elektronickou formou informováni.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost