Skladový manipulant
UGO trade s.r.o.
Praha-Záběhlice, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Prahakontakt : Havlíčková Nikola, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulářSkladový manipulantPřijďte posílit náš tým a podpořit s námi zdravý životní styl.

Přineste k nám nové nápady a pomozte nám budovat značku UGO - v odvětví výroby čerstvých salátů pro náš závod v Praze.AKTUÁLNĚ PŘIJMEME NOVÉ KOLEGY NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR NAPOZICI : SKLADNÍK VE VÝROBĚ(KOMBINACE KRÁTKÝ / DLOUHÝ TÝDEN - 12-TI HODINOVÉ SMĚNY VČETNĚ NOČNÍCH SMĚN)CO BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

 • manuální práce ve skladu- příprava objednávek- výstupní kontrola před expedicí - obal, šarže, obsah balení- pikování na palety- skládání kartonů- práce v chladu - cca 5 C - 18 CCO SE U UGO CENÍ?
 • spolehlivost- pečlivost- potravinářský průkaz- průkaz na vysokozdvižný vozík není potřeba- vhodné i pro důchodceCO VÁM UGO NABÍZÍ?
 • jedinečnou výzvu a příležitost- atraktivní ohodnocení a benefity (stravenky, výrazná sleva na produkty, možnost Multisport karty, 3 dny sick day)- místo pracoviště Praha 5 - Nové Butovice (5 minut od metra B)- HPP na dlouhodobou spolupráci- příjemné pracovní prostředí - čistý potravinářský provoz- neformální firemní kulturu a práci v příjemném kolektivu
 • Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost