Junior Front-End Developer
Digiteq Automotive
Praha, CZ
před 4 dny
source : Welcome to the Jungle

Čemu se u nás budeš věnovat?Vývojář HMI grafického rozhraní implementuje grafiku infotainmentu pro vozy Škoda Auto. Takovou úpravu mohou představovat například změny layoutu, elementů, změny barev a animací apod.

K tomu využíváme speciální koncernový nástroj, který umožňuje měnit jednotlivé prvky na obrazovce infotainmentu. Vývojář pracuje dle grafické předlohy a funkční specifikace.

Ke správnému pochopení technologie je nutná znalost základů programování. Jedná se o vývoj front-end rozhraní automobilu.

Práce zahrnuje komunikaci s partnery v ČR i v zahraničí (subdodavatel v Německu).### Na co se u nás můžeš těšit?* Staneš se členem týmu zkušených profesionálů a zároveň party skvělých kolegů : -)* Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny / týden)* Pružnou pracovní dobu* 5 týdnů dovolené* Flexi volno dohoda o napracování poskytnutého volna* Příspěvek na stravování formou stravenek (hodnota stravenky 110 Kč)* Teplé a studené nápoje na pracovišti* Systém Cafeteria (od 4 000 Kč / rok)* Zprostředkování karty Multisport* Sick days* Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn.

Škoda* Příspěvek na penzijní připojištění od 700 Kč / měsíc* Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky* T-Mobile Program tarify i pro rodinné příslušníky* Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti* Další vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji* Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč* Řadu firemních akcí

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost