Designer regálových systémů - Skvělá možnost pro Absolventy !
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Hradec Králové, CZ
před 59 minutou
source : Easy-prace.cz

Chcete být součástí moderní společnosti která dodává do většiny obchodů regálové vybavení? Podílejte se na tvorbě designu regálů a pomožte nám tvořit vzhled obchodu i třeba ve Vašem okolí!Pokud jste zkušený konstruktér nebo šikovný absolvent který ovládá Inventor máme tu pro Vás místo!Co bude Vaší každodenní prací?

 • komunikace s obchodním oddělením na specifikaci zakázky od zákazníka- tvorba 3D sestav v programu Autodesk Inventor- pro technické oddělení vytváření výrobních výkresů- úzká spolupráce s výrobou - tvorba nestingů BOMů .
 • spolupráce s dalšími členy týmuJaké máme od Vás očekávání?- alespoň středoškolské vzdělání strojního zaměření- znalost 2D / 3D programů ideálně Autodesk Inventor- komunikativní znalost AJ nebo NJ (písemná i mluvená forma)- ovládání balíčku MS Office (Excel Powerpoint .
 • Co máme pro Vás připravené?- stabilní zaměstnání v mezinárodně působí společnosti- být součástí nově vybudovaného závodu - zajímavé finanční ohodnocení závislé na Vašich zkušenostech- množství firemních benefitů : stravenky vzdělávací kurzy 5 týdnů dovolené firemní akce .
 • smlouva na dobu neurčitou s možným nástupem IHNED!Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost