AUDITOR/ASISTENT AUDITORA i zkrácený úvazek
APROFES,s.r.o.
Rakovník, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Společnost poskytující služby v oblasti auditu, s pobočkami v Praze, Hradci Králové a Jičíně, hledá kolegu do stabilního týmu na pozici AUDITOR (i na zkrácený úvazek).

 • Vaším úkolem bude poskytovat komplexní služby v oblasti auditu stávajícím i novým klientům.- V rámci našeho holdingu je výhodou možnost využití širšího odborného zázemí a konzultací v oblasti auditu, daní a práva (anonymizovaně, lege artis).
 • Budete jezdit osobně za našimi klienty.- Auditorské zakázky povedete kompletně od plánování auditu, ověřování účetních závěrek a konsolidovaných účetních závěrek, zpracování, projednání a vydání auditorských zpráv vč.
 • vedení kompletního auditorského spisu. Rádi mezi sebe přivítáme popř. i ASISTENTA AUDITORA, který má již většinu zkoušek hotových (např.

  Vás čekají už jen 1-2 zkoušky). - Máte šanci u nás zúročit teoretické znalosti a získat praktické dovednosti.Požadujeme : - samostatnost a zodpovědnost - pečlivost, dotahování úkolů do konce - jasná, srozumitelná a vstřícná komunikace s klienty a jejich účetními a ostatními kolegy v naší společnosti- velká chuť se učit a vzdělávat se, profesionální služby na vysoké úrovni jsou naším standardem - týmovost, vzájemně se podporujeme a jsme otevřeni naslouchat zpětné vazbě Nabízíme : - mzda pro auditora od 45.

  000 dle zkušeností / pro asistenta auditora od 35.000 dle praxe- spolupráci je možné domluvit i na zkrácený úvazek s výhledem na plný úvazek - 5 týdnů dovolené, HO dle domluvy (až po zkušební době) - standardní benefity (automobil - pro samostatného auditora, mobilní telefon, notebook), příspěvek na brýle 2.

  000 Kč- příspěvky na vzdělávání nejen v rámci KAČR + další benefity Vzdělání : Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost