dělník výroby dílů
TRCZ s.r.o.
Lovosice, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

NÁPLŇ PRÁCE : oobsluha strojů, značení výrobků, manipulace s prázdnými a plnými obalyovkládání materiálu, odebírání hotových výrobkůoseřizování strojů a zařízeníokontrola kvality výrobků dle interní dokumentace a dle pokynů vedoucíhoovedení výrobních a provozních záznamůoúklid pracoviště a strojů, odvoz odpadůozákladní údržba nástrojů, strojů a zařízeníovýměny nástrojůPOŽADUJEME : omin.

ZŠ vzděláníomanuální zručnost, pečlivost, pozornostovysoké pracovní nasazeníozájem učit se novým věcemorychlá orientace (obsluha několika strojů)orychlost i přesnost při práci NABÍZÍME : ostabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmysluoférová firemní kulturaozaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)opravidelnou mzduSměnný provoz : 2 a 3 směnný provoz.

Nástup možný ihned. Způsob prvního kontaktu e-mailem a telefonicky.Pro uchazeče s písemnými doporučenkami je vyhrazen o každé úterý od 9.00 hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost