Technický ředitel pro vlakovou dopravu
AC Jobs
Praha-západ
před 3 dny

Jste fandou železnice? Vlaky byly odjakživa Vaší vášní? Pak hledáme právě Vás! Významný hráč na poli české vlakové dopravy hledá zkušeného manažera technického úseku.

Buďte tím, kdo se podílí na nových projektech a kdo zabezpečí bezproblémový chod oddělení. Technický ředitel pro vlakovou dopravu

Pracovní náplň

  • Tvorba a realizace plánů a strategií
  • Podílení se na nových projektech
  • Vedení obchodních vztahů
  • Zodpovědnost za technologický tým
  • Zodpovědnost za svěřený rozpočet
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ technického směru
  • Praxi v oboru, zkušenosti z obdobné pozice
  • Komunikativní znalost AJ
  • Komunikativnost a organizovanost
  • Co nabízíme?

  • Dynamickou českou společnost
  • Možnost podílet se na strategických projektech
  • Možnost vlastní organizace práce
  • Propracovaný systém benefitů
  • Požádat