Projektový koordinátor/ka
Člověk v tísni, o.p.s.
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

kontakt : Klára Tůmová, e-mail : Klara.tumova clovekvtisni.cz, prvotní kontakt emailem, místo výkonu : Šafaříkova č.p. 635 / 24, Praha 2.

Vybraní uchazeči budou zodpovědní za koordinaci projektů na podporu rozvoje občanské společnosti v post-sovětském regionu.

Na pohovor budou pozváni kandidáti vyhovující základním požadavkům, kteří nejprve zašlou svůj životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu poskytnou níže.

Náplň práce : 1) Správa projektových aktivit. 2) Psaní projektových návrhů, budgetů a reportování. 3) Administrativní zpracovávání projektové dokumentace.

4) Pravidelný kontakt s partnerskými organizacemi v regionu a donory. 5) Občasné koordinační cesty do cílových zemíPožadované dovednosti : 1) Plynulá znalost ruštiny a angličtiny.

2) Alespoň dvouleté zkušenosti s řízením projektů v oblasti občanské společnosti, lidských práv a mezinárodního rozvoje. 3) Přehled o politickém dění a trendech v post-sovětském regionu.

Zaměření na Rusko, země -střední Asie či Kavkazu je výhodou. 4) Organizační a komunikační schopnosti, schopnosti time-managementu a zpracovávání více úkolů najednou.

5) Koncepční uvažování a spolehlivost. 6) Práce v týmu i samostatně.Jazykové a jiné kurzy hodící se k vykonávání daného zaměstnání

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost