vedoucí skladu
C.S.O., spol. s r.o.
Staré Město, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

příjem zboží, kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů, ukládání, kontrola a skladování zboží, vyskladnění a vychystání zboží, odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek, vedení předepsané evidence materiálu, vedení evidence o materiálech zákazníka, běžná údržba mechanizačních prostředků a ostatního skladového zařízení, zajišťování pořádku na pracovišti, vedení jeřábního deníku, provádění inventur hutního skladu, základní znalost PC, fyzická zdatnost, praxe ve skladu a tech.

vzdělání výhodou, zručnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědný a proaktivní přístup k práci, ochota se neustále vzdělávat, pololetní odměny, závodní stravování, věrnostní odměna, firemní akce, vzdělávací kurzy (odborné), možnost adaptace pro absolventy, příspěvek na dopravu, zvýhodněný mobilní tarif i pro rod.

příslušníky, náborový příspěvek 20.000,- Kč, kontakt telefonicky nebo e-mailem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost