elektrikáři
JANKA ENGINEERING s.r.o.
Praha
před 2 dny
source : Hitprace

Kontakt : tel. : 725980356 / Po-Pá od 8 : 00 do 15 : 00hod, e-mail : eva.salacova manag.comNáplň práce : výroba elektrorozvaděčů, MaR pro vzduchotechniku, montáže osvětlení do VZT jednotek, zajištění drobné elektro podpory při údržbě strojů a zařízeníPožadujeme : SOU / SŠ elektro, platná vyhláška 50 min.

6, předchozí praxe v oboru elektro podmínkouMzdové ohodnocení dle zkušeností a profesní praxe. Nástup možný ihned.V případě, že Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete prosím Váš profesní životopis na E-mail : eva.

salacova manag.com a do předmětu zprávy uveďte Elektrikář - JANKA Radotín, a.s. Zaměs.výhody : zaměstnanecké benefity - příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, přátelský kolektiv, nástup možný ihned, místo výkonu práce Praha Radotín

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost