administrativní sekretáři
Atingo - partners for business progress
Praha, Czech Republic
před 18 hodinami
source : Hitprace

Kontakt : tel. : 251512233 / Po-Pá 8 : 00-18 : 00hod, e-mail : atingo atingo.cz Náplň práce : zpracování došlé e-mailové pošty a její rozdělení pro další zpracování, příjem telefonických hovorů, kompletace odchozí pošty, formální kontrola úplnosti zpracovávaných dokumentů a elementární grafická úprava(převážně ve Wordu), příležitostné obchůzky(pošta, notář, návštěvy soudních překladatelů, roznos zakázek klientům), práce na dvousměnný provor (ranní směna 8 : 00 - 16 : 00, odpolední směna 11 : 30 - 19 : 30 hod.

střídání v týdnunabízíme : různorodou práci na hlavní pracovní poměr, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího rozvojeKontakt : prosíme o zaslání strukturovaného životopisu v českém a anglickém jazyce.

Na základě zaslaných životopisů vybereme uchazeče, kteří postupují do druhého kola a budou pozváni na osobní pohovor. Zaměs.výhody : stravenky

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost