OSTRAHA PRODEJNY PENNY MARKET (HPP, DPP)
BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s.
Frýdlant nad Ostravicí, Czech Republic
před 3 hodinami
source : Hitprace

C04 z : 17 / 2 / 2022 (HPP, DPP) a : 28 / 3 / 2022Náplň práce : - zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii při zadržení osob páchající trestnou činnost.

Požadujeme : - dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, předložení výpisu z RT- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu.

Výhodou : - praxe, není však podmínkou- certifikát strážného zajistíme. Nabízíme : - možnost práce i na DPP- nepravidelný 40ti hodinový pracovní fond dle požadavku manažera- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru- práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, odměny za záchyt, možnost záloh na mzdu, nástup možný ihned.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT.Kontakt tel. 721 954 166, Po-Pá od 9.

00 do 16.00 hod., na email : nabor.centrum bohemiamarten.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost