manažer/ka prodeje pro segment dairy
MEGA a.s.
Stráž pod Ralskem, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Buďte součástí týmu odborníků v české firmě s unikátní technologií a know-how. Jsme soukromá firma, ze 100 % vlastněná českým kapitálem, světově unikátní ve svém výrobním programu.

Naším základem je vlastní patentovaná technologie pro výrobu membrán používaných jak v čištění vod, tak v mnohých potravinářských procesech.

Práce u nás Vám umožní určovat trh s elektro-membránovými procesy a za vydatné pomoci vlastního výzkumného centra přicházet s novými aplikacemi, které mění svět k lepšímu.

Co vás u nás čeká?- Prodej technologií pro mlékárenský průmysl na svěřeném teritoriu- Provádění průzkumů trhu včetně analýzy konkurence- Návrhy marketingových opatření a podnětů pro výzkum a vývoj- Vedení obchodního případu do podpisu smlouvy- Tvorba nabídek a jednání se zákazníky- Uzavírání obchodních smluv a posilování tržní pozice v daném segmentu- Koordinace činností s ostatními útvary společnosti- Marketingová prezentace firmy, segmentu i produktů- Účast a prezentace společnosti na výstavách a veletrzíchCo získáte?

 • Zajímavou práci v soukromé české společnosti s unikátním know-how v oboru s působností po celém světě- Smluvní mzdu 30.
 • 000 - 40.000 dle zkušeností + motivující osobní ohodnocení ve vazbě na dosažené prodejní výsledky- 5 týdnů dovolené- Pružnou pracovní dobu v 37,5 hodinovém pracovním týdnu- Náborový příspěvek 10.

  000,- Kč- Umožníme Vám na sobě pracovat, sami si vyberete školení v oboru- Příjemné pracovní prostředí v moderně vybavené budově- Dotované stravování ve vlastní jídelně, den volna navíc, cafeterii Edenred, zaměstnanecký program Vodafone, příspěvky na penzijní připojištění, telefon i k soukromým účelům, odměny k výročím, zvýhodněné úvěry a půjčkyJak si vás představujeme?

 • Máte VŠ nebo SŠ (technického nebo chemického směru výhodou)- Zkušenosti s prodejem technologických celků výhodou - Ovládáte AJ slovem i písmem (znalost ruského jazyka výhodou)- Znalosti práce na PC - MS Office - Excel, Word, Powerpoint, CMR Microsoft Dynamics výhodou- Orientace na zákaznické potřeby a marketing- Máte vůli prosadit se, vzdělávat se a uspět- Máte prezentační, komunikační a koordinační dovednosti, nebojíte se vystoupit před publikem- Flexibilita, aktivita, ochota cestovat, loajalita a diplomacie- Řidičský průkaz sk.
 • BNástup možný 1.1.2022Kdo jsme? Přední světový dodavatel membránových technologií pro čištění vod a mlékárenský průmysl působící na trhu téměř 30 let.

  Sídlíme ve Stráži pod Ralskem a informace o nás najdete na našem webu www.mega.cz.Jak nás kontaktujete? CV zašlete Věře Lysé na prace mega.

  cz nebo zavolejte na 487 888 155, 775 018 384.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost