Všeobecná zdravotní sestra
Vividus Medical, s.r.o.
Brno, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

První kontakt e-mailem Pokud si dokážete představit, že...."poskytujete pomoc těm, kteří ji potřebují (zejména seniorům).

děláte to, co máte rádi, a nepracujete, protože musíte."za Vaši práci jsou pacienti a jejich rodina vděční."jste součástí užšího odborném týmu.

pracujete v příjemné atmosféře a mladém, přátelském kolektivu."se dále vzděláváte a rozvíjíte.Potom my dokážeme nabídnout.

 • práci na plný pracovní úvazek."pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU."směnný provoz (DENNÍ 6 : 30-18 : 30 a NOČNÍ 18 : 30-6 : 30).
 • chování férového a otevřeného zaměstnavatele."zajímavou mzdu a osobní ohodnocení."příplatky za noční směny a víkendy."benefity - týden dovolené navíc, flexipassy a stravenky.

  dobrou dostupnost provozovny a bezplatné parkování.Pokud jsme Vás zaujali a máte k tomu všemu zdravotnické vzdělání, tak se přijďte sami přesvědčit, rádi Vám vše ukážeme na místě.

  Klidně i nezávazně.Příspěvek na stravné, flexipassy, týden dovolené navíc, osobní ohodnocení

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost