OPERÁTOR PÉČE O ZÁKAZNÍKA
ISC Communication Czech a.s.
Sušice, CZ
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ISC Communication Czech a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : T. G. Masaryka 127, Sušice 1 (Sušice), 34201
  • Přidáno : 18.5.2019
  • Prodejci po telefonu :

    NÁPLŇ PRÁCE : komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonu a agenda s tím spojená

    POŽADUJEME : komunikativnost, pozitivní myšlení, veselá povaha, zodpovědnost

    VÝHODOU : praxe na obdobné pozici, pokud jste bez praxe v oboru, rádi Vás zaučíme

    NABÍZÍME : motivační platové ohodnocení, zázemí spolehlivé firmy oceněné statusem firmy patřící mezi 100 nejstabilnějších firem v ČR, jednosměnný provoz Po-

    Pá , veselý kolektiv, školení v sídle pobočky hrazené zaměstnavatelem, týdenní a měsíční odměny

    Kancelářská pozice na HPP

    ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY- flexipassy, hmotné odměny v podobě elektroniky atd., slevy na zboží, produkty i služby

    Najděte konečně práci, kde si nejen vyděláte, ale která Vás bude i bavit! Nyní máte skvělou příležitost objevit práci v mladém kolektivu, jaký jste ještě nikde jinde nezažili! Proto neváhejte a obracejte se na naše personální oddělení na tel. čísle +420 722 932 296.

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)