VEDOUCÍ TÝMU VE SKLADU (M/Ž) - MZDA AŽ 42 000,-
DHL
Poděbrady
před 4 dny

Poohlížíte se po novém zaměstnání ve významné stabilní společnosti, která má co nabídnout? Chcete pracovat pro férového zaměstnavatele, kterému na zaměstnancích záleží?

U nás Vás osloví rodinné prostředí. Jsme moderní logistická firma s mnohaletou tradicí na českém trhu a momentálně hledáme nového kolegu na pozici Vedoucího týmu ve skladu.

Dostanete se k nám autem, svozovým autobusem i MHD z Černého mostu, v blízkosti vlaková zastávka Mstětice.

Vaším úkolem bude :

  • Vést tým skladových operátorů
  • Řídit, motivovat, chválit a udělovat konstruktivní kritiku svému týmu na přiděleném oddělení
  • Řídit a kontrolovat provozní procesy a produktivitu
  • Pravidelně reportovat výsledky odvedené práce
  • Stanovovat týmu krátkodobé a dlouhodobé cíle a kontrolovat jejich plnění
  • Zaškolovat členy týmu
  • Dosahovat se svým týmem cílů společnosti
  • Co potřebujeme?

  • Zkušenosti z logistiky
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu (6-, -, -6)
  • Výbornou znalost MS Office
  • Co Vám nabízíme?

  • Zázemí moderní logistické firmy s mnohaletou tradicí na českém trhu
  • Mzda až ,- Kč
  • Nástup možný ihned
  • Stravenky v hodnotě ,-Kč / den hrazené zaměstnavatelem
  • Týden volna navíc pro svou rodinu a přátele ( dní dovolené)
  • Prima partu, bezpečné a čisté prostředí
  • Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy
  • Balíček zaměstnaneckých výhod CAFETERIA odměňujeme zaměstnance za loajalitu
  • Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
  • Chyb se bát nemusíte, zajistíme vám i pojistku odpovědnosti
  • Pozor : Lokalita pracoviště jsou Jirny.

    Právní informace : Vlastníkem inzerátu je společnost DHL Solution k.s.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.