CNC KONVENČNÍ HORIZONTKÁŘI
FERRIT s. r. o.
Frýdek-Místek, Staré Město
před 2 dny
source : Hitprace

A11 z : 7 / 2 / 2018 a : 22 / 10 / 2019Požadujeme : - SŠ vzdělání technického typu nebo vyučen v oboru- praxe na obdobné pozici min.

1 rok- znalost a čtení technické dokumentace- samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci- orientace v systému Heidenhain iTNC530- v případě konvenčního obrábění potenciál na CNC výhodou.

Náplň práce : - obsluha CNC horizontální vyvrtávačky (značky TOS), případně akceptujeme CNC obráběcí centrum- programování resp.

provádění korekcí v programech CNC- kontrola a měření opracovaných dílců- čtení a použití technických podkladů.Nabízíme : - práci na hlavní pracovní poměr ve dvousměnném a třísměnném provozu (rozvrh pracovní doby : ranní 06.

00-14.00 hod, odpolední 14.00-22.00 hod, noční 22.00-06.00 hod.)- zajímavé finanční ohodnocení s přímou vazbou na pracovní výsledky.

 • zaměstnanecký program Vodafone, příspěvek na stravování ve firemní jídelně, cafeterie - finanční příspěvky na sportovní a společenské akce, na rekreační pobyty, do lékáren- příspěvek na ubytování (ubytovna se nachází v areálu fa).
 • Kontakt e-mailem Ing. Vendula Nováková; novakova ferrit.cz

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost