TECHNICI ÚDRŽBY
Hanwha Advanced Materials Europe, s.r.o.
Frýdek-Místek, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

A16 z : 9 / 3 / 2022 a : 16 / 5 / 2022Náplň práce : - Zajištění a plán příprav a údržby lisovacích a vyrážecích nástrojů- Vedení dokumentace forem, nástrojů a přípravků, evidence jejich historie a oprav- Zajišťování oprav nástrojů u externích firem, nákup náhradních dílů- Příprava požadavků na opravy, pořizování ND- Správa evidence dodržování pravidelných údržeb pneumatického nářadí, správa a evidence jeřábů- Reporting za oddělení údržby forem- Vedení týmu 6ti nástrojářů- Spolupráce napříč všemi úseky.

Požadujeme : - Min. SŠ vzdělání technického směru- Základní znalosti technické výkresové dokumentace- Základní znalosti práce s PC- Základní znalost anglického jazyka- Řidičský průkaz skupiny B.

Výhodou : - Praxe v oboru - Schopnost učit se novým věcem, týmový duch, proaktivní přístup k řešení úkolů.Nabízíme : Náborový příspěvek 10.

000 Kč, stravenky v hodnotě 130 Kč, stabilizační bonus, 13. mzda vyplácená 1 / 2 v létě a 1 / 2 v zimě, dojezdový bonus, bonus na volnočasové aktivity, zdravotní volno (sick day), firemní akce, vánoční dárky a jiné.Kontakt emailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost