Řidič MKD C+E Chemnitz
VCHD Cargo a.s.
Chomutov, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Pravidelná noční linka (česká smlouva) na stálé časy V Chemnitzu je byt hrazený firmou. Víkendy si řidič může dojíždět domů.

Na jednom vozidle jezdí přes den řidič rozvozy a přes noc druhý řidič pravidelnou linii Vozí se výměnné nástavby dva kontejnery (jeden na tahači a druhý na vleku).

Řidič přichází k připravené, naložené a zaplombované nástavbě se sběrným zbožím tu podjíždí, nabírá a převáží na místo určení Výhodné pro řidiče z pohraničí.

Požadujeme : Řidičský a profesní průkaz pro skupiny C+E Průkaz ADR (v rámci firmy lze vyškolit), ale na lince je potřeba.

Schopnost a ochotu pracovat Fyzickou zdatnost Časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost Schopnost vyjít ve skupině.

Komunikační schopnosti, týmového ducha, kolegialituNabízíme : Pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní české společnosti založené již roku 1997 Pomáháme řešit Vaše problémy 24 denně 7 dní v týdnu naším dispečinkem Za každého spolehlivého kolegu přivedeného do firmy odměna 15 tisíc čistého Technické zázemí vlastního servisu pro kamiony a servis 24 / 7 Moderní vozový park MAN, DAF, VOLVO, SCANIA převážně Euro 6 s průměrným stářím vozidel 2,5 roku Profesní školení i nad rámec zákonných povinností Mobilní telefon s výhodnými datovými tarify i pro soukromé účely a dodatečné sim karty pro rodinné příslušníky Neomezené volání po ČR a EU internet 20 GB za přibližné 400 Kč měsíčně bez DPH Firemní oblečeníVzdělání : základní, vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost