Systémoví analytici
Amaris Technologies s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 3 hodinami
source : Hitprace

Naše společnost hledá vhodného kandidáta na pozici - Konzultant : systémový analytikNáplň práce : - Přímo se podílí na vývoji všech řešení Cardif JAVA vyvinutých v rámci RETO SSC.

 • Pomáhá podporovat a rozvíjet přilehlé procesy a nástroje DevOps.- Podílí se na refaktorizaci kódu a revizí kódu s cílem zajistit správnou implementaci funkčníchpožadavků- Přispívá k technickému návrhu našich řešení- Úzce spolupracuje s týmem vedoucích týmů, staršími vývojáři v Javě, architekturou a dalšími členytýmu- Dbá na to, aby kvalita jeho práce odpovídala a byla v souladu se standardy kvality, bezpečnosti a shodyBNP Cardif- Přispívá k tvorbě potřebné dokumentace, jako jsou standardy kódování a testování a příslušné postupy.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost