Operátor výrobní linky 22 000 - 26 000 Kč
ManpowerGroup s.r.o.
České Budějovice, CZ
před 19 hodinami
source : Easy-prace.cz

Práce pro největšího výrobce obalů v Jižních Čechách . Po zaškolení Vás bude čekat práce, která má smysl. Mistři na jednotlivých linkách jsou fajn lidé, takže se do práce budete těšit.

 • obsluha výrobní linky-práce v kolektivu-kontrola výrobkůPožadujeme : -manuální zručnost-vhodné i pro absolventy-svědomitost a pečlivost-ochota pracovat na 3 směny nebo nepřetržitém provozu v režimu střídání krátký / dlouhý týdenNabízíme : -měsíční mzdu 20.
 • 300,-Kč (základní mzda + bonusy) po zaučení 22 300 Kč-příplatky za noční apod. průměrně + 3.000, měsíční odměna za výkon 1.

  000- 25 dnů dovolené- dotované stravování, kompletní oběd á 24Kč, 2x za 12h směnu- každý měsíc akce šéfkuchařů z různých exotických kuchyní- půlroční odměna za výkon 8.

  000 vždy v červnu a v prosinci- cafeterie formou BENEFIT+ karty s roční dotací 1500 Kč- příspěvek na dětský tábor 1000kč / ročně- odměny za pracovní a životní jubilea od 3tis po 30.

  000, vstup do našeho vlastního fitness v objektu (BCross) zdarma- možnost Multisport karty- cca 20 akci ročně, které jsou pro zaměstnance a jejich rodiny většinou úplně zdarma (kulturní akce, divadla v Jihočeském, muzikály v Praze, dětské a rodinné akce, Vánoce, sportovní akce - vodácký výlet, fotbal cup, squash cup, etc.

  foto seminář pro fotografy, a mnoho dalšího)- skvělý tým a dobrá parta lidí- vánoční dárek každému v ceně kolem 1000 + vánoční večírek- každý den čisté pracovní oblečení- "vitamínový doping" na podzim dárek každému - vitaminy a látky na posílení imunity- očkovávání proti chřipce zdarma- nápoje a ovoce na pracovišti zdarma Vzdělání : základní, SŠ s maturitou, vyučeníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost