OBRÁBĚČ - SOUSTRUŽNÍK
ZVVZ MACHINERY, a.s.
Milevsko, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

PP na dobu určitou s možností prodloužení.Pracovní doba : 6 : 00 - 14 : 30 hod.Vhodné i pro absolventy.Hrubá mzda od 19 000,-KčNáplň práce : - obsluha horizontálních soustruhů typu SU-63 / 2000 - 5000 mm.

Výše mzdy je závislá na kvalifikaci jednotlivého uchazeče.Požadujeme : - vyučení v oboru nebo praxe na obdobné pozici- znalost čtení výkresové dokumentace a používání měřidel.

Nabízíme : týden dovolené navíc, příspěvek na dojíždění, příspěvek na závodn stravování, příspěvek na penzijní připojištění, benefitní program.

Bližší informace získáte : Ing. Hana Klukáčková tel. : 382 55 2705, hana.klukackova zvvz.cz, zájemci mohou přijít i osobně, ale vždy je lepší si schůzku domluvit předem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost