Obchodní zástupci
OLIVIER s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Revoluční 762 / 13, Praha 1 - Nové MěstoZpůsob prvního kontaktu : telefonicky na č. 776 886 866 v pracovní dny nebo e-mailem info iolivier.

czKontaktní osob a : pan Nikolay Kulbakov - JednatelUpřesňující informace : obchodní zástupce - práve vhodná i pro studenty 16 hod.

týdněKDO JSME : reklamní společnost, OLIVIER s.r.o. vznikla už v roce 2005. Za tu dobu jsme značně rozšířili naše portfolio o další produkty cestovního ruchu, a tak hledáme nového pomocníka do našeho malého kolektivu.

Zabýváme se přípravou a distribucí turistických map, které jsou určené pro zahraniční turisty. Dále na léto chystáme zcela nový projekt zaměřený na děti.

NÁPLŇ PRÁCE : komunikace s novými a stávajícími klienty. Vytipování potencionálních klientů v určitých lokalitách pomocí průzkumu v terénu, tištěných médií a na internetu.

Navázání kontaktů s nelazenými firmami osobně, telefonicky a e-mailem. Prezentace našich nabídek, sepsání objednávek, vedení nových klientů, administrace a budování dlouhodobých obchodních vztahů.

CO POŽADUJEME : * výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem* 16 hod. týdně (v kanceláři na Praze 1)* telefonická dostupnost i mimo pracovní dobu

 • proaktivní přístup, kreativita, podílení se na vývoji nových produktů CO NABÍZÍME : * práce je vhodná pro studenty* DPP, částečný úvazek* bonusy po splnění cílů : mobilní tel.
 • zvýšení platu* ohodnocení : fixní plat + provizeZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : bonusy po splnění cílů, mobilní telefon, zvýšení platu

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost