Autolakýrníci - přípraváři
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o.
Praha, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Liberecká č.e. 12, 180 00 Praha 8kontakt : tel. : 286 001 713, e-mail : jitka.tejmlova porsche.cz Náplň práce : - Posouzení druhu a rozsahu poškození nátěrového systému vozidla a následná volba technologického postupu a rozsahu opravy- Volba a použití vhodných podkladových nátěrových hmot (základové barvy, tmely a plniče) a pomocných materiálů (brusiv, čističů, atd.

při opravě- Maskování vozidla před aplikací nátěrových hmot- Příprava povrchu karoserie, stanovení způsobu a provádění očištění, odmaštění, odstranění starých nátěrových hmot a zbytkových lepidel, eliminace koroze- Obsluha technologických zařízení lakovny- Aplikace podkladových nátěrových hmot pneumatickými stříkacími pistolemi, jejich ošetřování, údržba a seřízení- Broušení tmelů a plničů do roviny- Oprava defektů, odstranění nečistot a konečná úprava finálních lakovaných povrchů broušením a leštěním- Demontáž a montáž dílů a částí karosérií Požadavky : - Vyučení v oboru lakýrník, lakýrnické práce nebo autolakýrník- Zkušenost v oboru výhodou- Znalost anglického jazyka výhodou- ŘP sk.

B Zaměst.výhody : Týden dovolené navíc, porsche prémie ve výši jednoho platu, dotované stravování, jazykové kurzy, slevy na firemní výrobky a služby

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost