Kuchař v hotelu SEN Senohraby? Zkus to, budeš překvapen.
Maximus Resort, a.s.
Říčany, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme nového kolegu - kuchaře teplé kuchyně který umí a chce pracovat v TÝMU, kterého vaření skutečně baví a potřebuje se v tomto oboru realizovat i zdokonalovat.

Ale hlavně hledáme parťáka, kterému nejsou cizí slova STABILITA a JISTOTA. Pojmy, které hledá u potencionálního zaměstnavatele, ale současně má schopnost obsáhnout je i v roli zaměstnance.

Co má kuchař v naší hotelové kuchyni za úkoly?- přípravu, úpravu a podávání teplých i studených jídel, předkrmů nebo moučníků- schopnost podílet se na sestavování jídelního lístku a sledu pokrmů nebo na vytváření sezónní a obědové nabídky hotelové restaurace- sledovat množství zboží, dohlížet na jeho přejímku, skladování a konzervaci- aktivně spolupracovat s ostatními středisky hotelu především restaurace- znát a dodržovat hygienické předpisy platné pro provoz kuchyně (HACCP)Požadujeme : Koho na tuto pozici hledáme?

 • kuchaře se zkušenostmi v podobně velkém provozu, ale i třeba jen nadšence pro vaření, který si na to troufne- pracanta kterého tato práce baví a naplňuje, je svědomitý a odpovědný- týmového hráče ale současně samostatnou osobnost která si umí poradit v různých situacíchZájemce prosíme o zaslání profesního životopisu.
 • Pozice je vhodná i pro cizince, kteří se zvládnou v kuchyni domluvit česky. Nabízíme : Když to s námi do toho půjdete, můžete se těšit na : - novou, moderní a velmi kvalitně vybavenou kuchyň - dokončená rekonstrukce v roce 2020- rozmanitou práci - jsme kongresový a wellness hotel tak se u nás střídá firemní klientela s tou soukromou- příležitost realizovat své nápady - ano, jdeme změně naproti- férový přístup ke mzdovým podmínkám - zajímavá výše základní mzdy, osobní ohodnocení, příplatky za sobotu, neděli a ve svátek, ale hlavně výplatní páska se všemi položkami a mzda 15tého na vašem účtu- otevřenou firemní komunikaci - bavit se o všem je pro nás důležité- pravidelnost ve směnách - krátký / dlouhý týden- možnost ubytování 2000 Kč / měsíc- možnost navštívit partnerský hotel Maximus Resort v Brně, který úspěšně provozujeme už 10 letVzdělání : Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost