LÉKAŘ / LÉKAŘKA v oddělení lékařské posudkové služby
Česká správa sociálního zabezpečení
Náchod, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu neurčitou s možností zkrácení úvazku. Nástup dle dohody.Náplň práce : posuzování zdravotního stavu a pracovní schopnosti dle platných zákonů v oblasti pojistných systémů- tj.

invalidita, dlouhodobě nepříznivý zdravotní stav dítěte a jeho neschopnost vykonávat z důvodu tohoto zdravotního stavu výdělečnou činnost, dočasné pracovní neschopnosti a potřeby ošetřování, žádosti o vyplácení nemocenského po uplynutí podpůrčí doby.

nepojistném systému posuzování zdravotního stavu se stanovením stupně závislosti pro účely příspěvku na péči, schopnosti orientace a pohyblivosti pro účely přiznání průkazu OZP, zdravotního stavu pro účely příspěvku na zvláštní pomůcku, posuzování osoby zdravotně znevýhodněné pro účely zákona o zaměstnanosti.

Požadavky : - absolvování nejméně šestiletého prezenčního studia, které obsahuje teoretickou a praktickou výuku v akreditovaném lékařském magisterském studijním programu,- členství v České lékařské komoře,- získání specializované způsobilosti (v některém z oborů specializačního vzdělávání s výjimkou : hygiena a epidemiologie, klinická biochemie, lékařská genetika, lékařská mikrobiologie, patologie a soudní lékařství),- absolvování certifikovaného kurzu pro posudkové lékařství zakončeného atestací z posudkového lékařství nejpozději do 3 let od zařazení na pracovní místo lékaře lékařské posudkové služby.

Zaměstnavatel nabízí : - platové zařazení v 13. platové třídě (od 38.400,- Kč do 53.020,- Kč) podle nařízení vlády č. 341 / 2017 Sb.

platném znění + 5.000,- Kč osobní příplatek + 1.000,- Kč zvláštní příplatek,- 25 dní dovolené za kalendářní rok, - 5 dní indispozičního volna (sick days).

Kontaktní telefon : 491 401 317, 491 401 354.Pokud máte zájem o uvedenou pozici kontaktujte prosím Ing. Danu Wirtovou, ředitelku OSSZ Náchod, tel. : 491 401 317.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost